Práce

Pokud používáte pick-up v práci, potřebujete bytelné a bezpečné zařízení, kam byste mohli ukládat své pracovní pomůcky. Výsuvné boxy Navaho pomohou vám i vašemu týmu zachovat pořádek a dodržovat termíny. Všechny nástroje budete mít na dosah, v bezpečí, a když je budete potřebovat, jednoduše vysunete zásuvku. Zajistěte bezpečí svým věcem i lidem a předcházejte pracovním úrazům.

Zásuvky systému Navaho jsou odolné vůči vlivům počasí, bezpečné díky zapuštěným kovovým zámkům a jsou snadno ovladatelné. Vybavili jsme vozy pro stavební dělníky, řemeslníky, servisní techniky i posádky užitkových vozidel. Speciální výsuvné boxy dodáváme policii, hasičům, záchranářům i veterinářům, kteří působí v terénu. Pokud vyžadujete precizní prostor pro uložení svých pracovních nástrojů, jste na správné adrese, perfektní řešení vytvoříme i pro vás.

 

 • Jednoduše ovladatelné – posouvají se na průmyslových kovových pojezdech
 • Průmyslová kvalita
 • Odolné vůči vlivům počasí
 

 

 • Protiskluzová úprava horního panelu
 • Přizpůsobitelná nosnost horního panelu
 • Zabezpečeno zapuštěnými kovovými zámky s ergonomicky řešenou rukojetí ve tvaru písmene T
 

 

Zábava

Pracovní týden je u konce, je čas na zábavu! se chystáte do přírody, rybařit nebo zdolat další kilometry na vašich oblíbených stezkách, můžete vzít s sebou cokoliv, co se vám vejde na korbu vašeho pickupu. Výsuvné boxy Navaho jsou dostatečně odolné, aby udržely váhu vaší čtyřkolky nebo sněžného skútru, takže se můžete bavit bez ohledu na roční období. Potřebnou výstroj uložíte ve snadno přístupných zásuvkách. Vaše vybavení bude přehledně uspořádané a v bezpečí. Naložte svůj pick-up a můžete vyrazit, přívěs nechte doma.

Jakou nosnost váš pick-up, takovou i náš systém Navaho. Díky výsuvným boxům Navaho jednou provždy skoncujete s nepřehledným a objemným skladováním vašich věcí.

 

 • Odolné vůči vlivům počasí
 • Odolné vůči rzi
 • Bytelné
 

 

 • Zásuvky umožní rovnoměrně rozložit zátěž, takže otevírání a zavírání boxů zvládnete i pouhými dvěma prst
 • Přizpůsobí se vašim potřebám
 • Snadno se čistí
 

 

Pohoda

Spontánní akce patří k těm nejlepším – od kempování s kamarády po narychlo uspořádaný rodinný výlet. Starosti nechte doma, sbalte si věci a vyrazte za dobrodružstvím.

Se systémem Navaho nemusíte bez ladu a skladu naházet věci do auta, abyste v nich pak složitě hledali tu, kterou zrovna potřebujete. Naskládejte své zásoby jednoduše do výsuvných boxů a ochraňte je tak před vlivy počasí i před dvounohými, nebo dokonce čtyřnohými nenechavci. Naše výsuvné úložné boxy jsou odolné a robustní a k vašim zásobám nepustí ani medvěda. Tak kam vyrazíte příště?

 

 

PRO KOHO JE NAVAHO SYSTÉM URČENÝ?

Stavebnictví / Řemeslníci

 

Řemeslníci a stavebníci potřebují každodenně nepřeberné množství věcí. Výsuvné boxy Navaho jsou řešením, jak udržet inventář po celý den v organizovaném stavu, abyste neztráceli čas a vždy našli, co potřebujete. Díky široké škále standardních i zakázkových řešení můžeme úložný systém Navaho přizpůsobit i vašim potřebám. Vaše věci budou v bezpečí, chráněny před živly i krádeží.
Bez ohledu na svou profesi můžete využívat výhod lépe organizovaného úložného systému – už jste inženýři, stavební dělníci či třeba tesaři.


Outdoor / Myslivost / Rybaření 

 

Výsuvné boxy Navaho přizpůsobené sportům a outdoorovým aktivitám ocení všichni, kdo holdují aktivnímu odpočinku v přírodě. Úložný systém Navaho pokrývá širokou škálu potřeb nejrůznějších zájmových skupin – od myslivců a rybářů přes golfisty či lukostřelce po nadšené turisty. Nezapomínáme na žádnou z vašich potřeb a chápeme, že příroda dokáže být nemilosrdná. Systém Navaho vám umožňuje ukládat vaši výzbroj i zásoby bezpečným způsobem při zachování přehlednosti, snadného přístupu a jednoduchosti ovládání.
Výsuvné boxy Navaho vám nabízejí vynikající pocit bezpečí i v době, kdy se na delší dobu vzdálíte od svého vozu. Máte-li potřebu, neváhejte nás kontaktovat, rádi navrhneme výsuvný úložný systém, který vám umožní  ještě lépe využívat výhod vašeho pick-upu, dodávky, kombi či SUV.
máte jakoukoliv práci, koníčky či vášně, nedovolte, aby vás váš vůz omezoval.  Máme pro vás celou řadu sestav, které vždy můžeme přizpůsobit právě vašim potřebám. Užijte si svobody, kterou vám dává požitek z jízdy, a chraňte své investice do nákladného vybavení s pomocí výsuvných boxů Navaho.

 

Hasiči a záchranáři

 

Někdy jde skutečně o vteřiny. Nikdo to neví lépe než ti, kdo poskytují první pomoc. Záchranáři, hasiči, policisté a další důležití lidé, kteří se zavázali sloužit svým spoluobčanům, vědí, že špatně organizované vybavení může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí pro ty, kdo nutně potřebují jejich pomoc.
Výsuvné boxy Navaho pro týmy pohotovostních služeb jsou navrženy pro okamžitý přístup a bezproblémové užívání. Záchranáři potřebují zařízení, na něž je stoprocentní spoleh. Na základě zpětné vazby od pohotovostních jednotek jsme navrhli výsuvné boxy s přizpůsobitelnými moduly, v různých velikostech a hlavně v průmyslové kvalitě, takže odolají i drsnému zacházení.


Armáda

 

Armádní využití získal úložný systém Navaho díky své kvalitní konstrukci, snadnému použití a přísným standardům, kterými se řídíme. Pověst univerzálního, robustního a bezpečného úložného systému pro vozidla vytváří z výsuvných boxů Navaho ideální volbu i pro vojáky. Odolají v drsném prostředí a zároveň zůstávají snadno ovladatelné. Při jejich vývoji pro armádní účely jsme mysleli na všechny taktické práce v terénu, takže vaše vybavení bude v bezpečí, už půjde o počítače, nebo střelné zbraně.

 

 

 

VÝSUVNÉ BOXY NAVAHO JSOU PŘIPRAVENY PRACOVAT – PRO VÁS