header_5_cz1.jpg

 

 


 iko_aluminum.jpgVYROBENO Z HLINÍKU

 

  • nízká hmnotnost                                 
  • vysoká stabilita                                
  • jednoduchá údržba
  • dlouhá životnost
  • vysoká odolnost
  • odolné vůči korozi

 

Výsuvné boxy Navaho jsou navrženy pro mnoho způsobů využití. Víme, že zákazníci chtějí řešení, které je funkční, skvěle vypadá, snadno se používá a hlavně je prakticky bezúdržbové.

 

Naše zásuvky jsou extrémně lehké, jsou vyrobeny ze 100% hliníkových součástí. Díky nízké hmotnosti systému nesnižujete užitečné zatížení vozidla.
Navaho úložné systémy jsou výjimečně stabilní a odolné s velmi dlouhou životností. Nezřídka se stává, že živostnost Navaho systému překoná životnost vašeho vozidla.

 

 header_6_svetlejsi.jpg

 

iko_100--extension.jpg100% VÝSUV

Všichni máme rádi pořádek, je příjemné mít věci čisté a urovnané, doma ve skříni i v úložném prostoru auta. Nemusíte pak ztrácet čas, když něco hledáte, a také na nic nezapomenete. Jenže hluboká bedna na nářadí vaše občasné snahy o udržení pořádku bojkotuje. Žádný organizovaný systém, spíš chaotická hromada, nad níž s povzdechem zaklapnete víko. Může to být i jinak!

Úložný systém Navaho pro pick-upy, dodávky, SUV i kombi i další typy vozidel nedovolí, aby nepořádek vůbec vznikl!

Výsuvné boxy Navaho jsou dostatečně hluboké pro větší kusy nářadí, ale zároveň přiměřeně mělké, aby se v nich udržel pořádek. Díky kvalitním průmyslovým pojezdům je navíc snadno zcela vysunete, i když budou plně naložené. To, co právě potřebujete, najdete během několika vteřin. Neztrácejte čas hledáním a užijte si svůj den, je systém Navaho vaším společníkem při práci, nebo ve volném čase.

 

 100--extension.jpg

 

iko_customizable-size.jpgZAKÁZKOVÁ VÝROBA

se vám to líbí nebo ne, čas jsou peníze, a tak je i přehledné a bezpečné uložení všech pracovních potřeb ve vašich vozech prioritou. Výsuvné boxy Navaho lze použít pro téměř všechny typy pickupů, dodávek nebo SUV, na skladě máme různé velikosti. Se systémem Navaho bude přeprava vašeho pracovního vybavení snadná a pohodlná.

Pokud potřebujete velikost či tvar přizpůsobit specifickým potřebám, neváhejte nás kontaktovat. Řešíme zakázky pro záchranáře i armádu a náš tým se nebojí žádné nové výzvy.

 

 iko_easy-handling.jpgSNADNÁ MANIPULACE

Jen proto, že máte vypracované svaly, nemusíte každý den zápasit se zásuvkami úložného systému svého auta. Konstrukce výsuvných boxů Navaho umožňuje snadnou manipulaci i při plně naložených boxech. Šetřete si záda a investujte do systému vybaveného odolnými průmyslovými pojezdy, které odlehčují zatížení.

 

 industrial-slides.jpg

iko_dimensions.jpgROZMĚRY

 Standardně máme skladem tyto 4 rozměry:

 

Obj. č.                       

délka                             

šířka                            

výška                              

hloubka zásuvky

 NSSD 9

 164 cm

 125 cm

 24 cm

 13 cm

 NSSD 11

 164 cm

 125 cm

 29 cm

 18 cm

 NSSD 13

 164 cm

 125 cm

 34 cm

 23 cm

 NSSD 15

 164 cm

 125 cm

 39 cm

 28 cm

 

 

dimensions_3_cz1.jpg

 

 

 

Potřebujete-li nestandardní rozměry zásuvkového systému, vyšší užitečné zatížení, nebo chcete úložný systém Navaho v jiném provedení, naši zástupci jsou připraveni vše domluvit s výrobou.

 

Náš tým se dosud vždy s lehkostí vypořádal se speciálními požadavky zákazníků, kteří tak získali systém, jenž jim bude sloužit po mnoho let. Vyzvěte naše designéry a neváhejte nás kontaktovat.

 

Zeptejte se na cenu!

UKÁZKA REALIZACÍ